Menu
SEPET

Hikayemiz

Yaşamın her anında sağlıklı yaşamaya özen gösteren bir birey  olarak en önemlisi anne olduktan sonra ,etrafımızda kimyasallara maruz kalan ve genetiği oynanmış gıda sektörü bizi doğrudan araştırmaya yöneltti.

Her ebeveyn gibi isteğimiz İnsan sağlığını hiçe sayan bu zararlı besinlerin evlere girmemesi, bebeklerin erken yaşta bunlar ile tanışmamasını sağlamak. Sağlıklı yaşamayı ve yaşatmayı hedef edinen bilinçli anne babaların , doğru ve sağlıklı gıdalara  kolayca ulaşabilmesi için sitemiz de emek veren üreticilerin ürünlerine ulaşıp tüketiciye sunuyoruz.

Amaç; sağlıklı bir çocukluktan sağlıklı bir birey olarak hayata tutunmak. Ana rahminde başlayan bu serüven doğumdan sonra en iyi şekilde yetiştirebilmeyi hedeflemek. Bozulan gıda sektörü, gdolu ürünler , katkı ve  kimyasal içeren  besinler tüketmek her an ne yedik acaba diye sorgulamaktan kaçınmadan doğru ürünleri tercih edebilmemiz. Çocuklarımıza doğru ürünler sunmak ,  ne yedirdiğimizi bilmek , içimizin rahat  olması için bütün sağlıklı ürünleri sizlere sunmayı ve daha çok annelere ulaşmayı hedefliyoruz.

Kimyasala maruz kalmamış , yapay ürünlerden uzak bilinçli nesillerin çoğalacağını ve bunu sağlıklı bir yaşam sürdürmeyi amaç edinen  bireyler yetişmesini  umuyoruz. Doğanın bizlere sunduğu gıdaları  değiştirmeden , katkı eklemeden, genetiği bozulmadan sizlere ulaştırıyoruz.
 
Sağlıklı ve dengeli beslenmek mutlu geleceklere gebedir.


 
Sevgilerimizle...
BEBEĞİM MARKET DOĞAL YAŞAM ORGANİK GIDA ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Web sitemizi kullanımınızı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Web sitemizi kullanarak çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz.

Ürün şu anda Stokta Yoktur. E-posta adresinizi aşağıya girin, ürün hazır olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

İsim
Email
Telefon
Mesajınız