Menu
Sepetim

Çorbalık

Fx Bol Tahıllım Çorba 250 Gr.
Yeni -30 %
İçindekiler: Kırmızı Mercimek, Yeşil Mercimek, Bulgur, Buğday, Pirinç, Soğan GranülÜretim Aşaması:Sözleşmeli olarak çiftçilerimize ürettirdiğimiz tahıl ve sebzeler özenle seçilir ve gerekli kalite kontrol aşamalarından sonra Türk Gıda Kodeksi - Gıda Güvenliği kurallarına uygun olarak kurutma işlemi ..
24,50 TL 17,15 TL Vergiler Hariç:15,88 TL
Fx Vitamin Kaynağı Bol Sebzelim Çorba 100 Gr.
Yeni -30 %
Ürün İçeriği :Ispanak, Brokoli, Havuç, Domates, Kapya Biber, Kırmızı Mercimek, PırasaÜretim Aşaması:Sözleşmeli olarak çiftçilerimize ürettirdiğimiz sebzeler özenle seçilir ve gerekli kalite kontrol aşamalarından sonra Türk Gıda Kodeksi - Gıda Güvenliği kurallarına uygun olarak kurutma işlemi yapılır..
25,50 TL 17,85 TL Vergiler Hariç:16,53 TL
Fx Havuçlu İlk Çorbam 250 Gr.
Yeni -30 %
Ürün İçeriği :Havuç Kurusu, Kırmızı Mercimek, PirinçÜretim Aşaması:Sözleşmeli olarak çiftçilerimize ürettirdiğimiz sebzeler özenle seçilir ve gerekli kalite kontrol aşamalarından sonra Türk Gıda Kodeksi - Gıda Güvenliği kurallarına uygun olarak kurutma işlemi yapılır.Bu süreçten sonra nem oranı düşü..
24,50 TL 17,15 TL Vergiler Hariç:15,88 TL
Fx Protein Deposu Sebzeli Mercimek Çorbası  350 Gr.
Yeni -30 %
Ürün İçeriği :Yerli kırmızı mercimek, Kapalı kurutma siteminde kurutulan Sebze Kurusu Karışımı ( Havuç, Domates, Kapya Biber, Pırasa, Ispanak)Üretim Aşaması:Sözleşmeli olarak çiftçilerimize ürettirdiğimiz sebzeler özenle seçilir ve gerekli kalite kontrol aşamalarından sonra Türk Gıda Kodeksi - Gıda ..
24,50 TL 17,15 TL Vergiler Hariç:15,88 TL
Bioyaşam Protein Zengini Organik Karabuğday (Greçka) 500 Gr.
-30 %
İçindekiler: Organik Kara Buğday (Greçka)Karabuğday, insan yaşamına son yıllarda giren, besin değerleri yüksek, yağ değerleri düşük olan, buğday çeşitlerinden biridir.Magnezyum, demir, fosfor ve potasyum yönünden çok zengin olan karabuğday, kansızlığa iyi gelir.Karabuğday kan basıncını azaltır ..
32,50 TL 22,75 TL Vergiler Hariç:21,06 TL
Bioyaşam Protein Deposu Çorbalık Tahıl Karışımı 500 Gr. +1 Yaş
-30 %
İçindekiler: Organik maş fasulye, organik kırmızı mercimek, organik yeşil mercimek, organik tam buğday, organik bulgur.Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Ambalajı açıldıktan sonra Buzdolabında muhafaza ediniz...
28,50 TL 19,95 TL Vergiler Hariç:19,75 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Web sitemizi kullanımınızı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Web sitemizi kullanarak çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz.

Ürün şu anda Stokta Yoktur. E-posta adresinizi aşağıya girin, ürün hazır olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

İsim
Email
Telefon
Mesajınız