Menu
SEPET

Organik Meyve Küpleri

Ots Hopbidi Organik Meyve Küpleri - PORTAKAL 25 Gr.
-25 %
İçindekiler: Organik portakal meyvesi, organik elma suyu konsantresi, organik pirinç unu (kaplama materyali), sitrus pektin* (kıvam arttırıcı) En sağlıklı atıştırmalıklardandır. Gerçek meyve ile istenilen her zaman çilek tadında küpleri çocuklarınıza verebilirsiniz ..
41,01 TL 30,75 TL Vergiler Hariç:30,45 TL
Ots Hopbidi Organik Meyve Küpleri - MİX 25 Gr.
-25 %
İçindekiler: organik portakal meyvesi, organik çilek meyvesi, organik nar, organik limon meyvesi, organik elma suyu konsantresi, organik pirinç unu, sitrus pektin En sağlıklı atıştırmalıklardandır. Gerçek meyve ile istenilen her zaman çilek tadında küpleri çocuklarınıza verebilirsiniz..
45,00 TL 33,80 TL Vergiler Hariç:33,47 TL
Ots Hopbidi Organik Meyve Küpleri - ÇİLEK 25 Gr.
-25 %
İçindekiler: Organik çilek meyvesi, organik elma suyu konsantresi, organik pirinç unu (kaplama materyali), sitrus pektin* (kıvam arttırıcı) En sağlıklı atıştırmalıklardandır. Gerçek meyve ile istenilen her zaman çilek tadında küpleri çocuklarınıza verebilirsiniz Çilek küplerini;B..
45,00 TL 33,80 TL Vergiler Hariç:33,47 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Web sitemizi kullanımınızı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Web sitemizi kullanarak çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz.

Ürün şu anda Stokta Yoktur. E-posta adresinizi aşağıya girin, ürün hazır olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

İsim
Email
Telefon
Mesajınız